Засоби примусового линянняу індичок
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПубликацииРегистрацияВходЧаВо

Поделиться | 
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Засоби примусового линянняу індичок

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Михалыч
Admin
Admin
avatar


Ваше имя : Михалыч
Город, область : Полтава
Сообщения : 37423
Дата регистрации : 2014-06-08
Возраст : 50
Награды :СообщениеТема: Засоби примусового линянняу індичок   06.08.14 15:15

Засоби примусового линянняу індичок

В індиківництві примусове линяння використовують як ефективний технологічний прийом, який дозволяє отримувати м’ясо індичок цілий рік. Відомо, що у індичок період яйцекладки починається з 210—240-денного віку і в більшості індиківничих господарств про­довжується 4—4,5 місяці. Для ритмічного цілорічного отримання індиченят-бройлерів необхідно багаторазове комплектування батьківського стада і виро­щування по п’ять — сім партій ремонтного молодняку, при цьому витрачається велика кількість кормів. Примусове линяння індичок дає можливість скоротити строки по ремонту стада в 1,5—2 рази і отримати додатково від однієї несучки до 50 високоякісних яєць.

Примусове линяння індичок можна викликати таким зоотехнічним способом: позбавлення їх корму на чотири-п’ять днів, води — на два-три дні та обмеження в період линяння світлового дня до 2—6 год.

Згідно з другим способом, індичок, відібранихдля використання у другому циклі несучості, на 2 дні залишають без корму, води та світла. На 3-й день воду дають досхочу, світло вмикають на 2 години. З 4-го дня птицю напувають та годують за нормами для пле­мінного сезону, до корму додають 150 % від норми метіонін. На 4-й день світло вмикають на 2 години, 5-й день - на 4 години, з 6-го дня - на 6 годин. Коли у стаді перелиняє 50 % птиці, світловий день поступово збільшують до 14 годин. Перше яйце індички зносять через 2,5-3 тижні післялиняння. Через 2-2,5 тижні після початку яйцекладки її інтенсивність досягає 50 %. За другий цикл від кожної індички можна отримати по 50-70 шт. яєць залежно від потенціалу кросу. Яйця, отримані від переярих індичок, мають більшу масу і характеризуються кращими інкубаційними якостями, тому ядро племінного стада рекомендується комплектувати індиченятами, отри­маними саме від такої птиці.

Для примусового линяння можна використовувати хімічні препарати, наприклад, евертас. Період линяння індичок зазвичай триває 9—12 тижнів. Застосування при згодовуванні підвищених доз метіоніну з розрахунку 6 кг на 1 т корму, скорочує тривалість линяння до семи тижнів, що дозволяє отримати від кожної індички в другому циклі на 10—15 яєць більше, ніж при других способах.

Як показали дослідження, проведені в Техаському університеті (США), для отримання другого циклу яйцекладки індичок, не обов’язково птицю піддавати примусовому линянню. Спостереження показали, що головним фактором успішної яйцекладки птиці в другому циклі є повна ізоляція її від світла протягом восьми тижнів, після чого, збільшуючи світло вдень, стимулювати яйцекладку.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Засоби примусового линянняу індичок

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Птахівництво, Птицеводство, Poultry :: Індики, Turkeys :: Загальні питання по індикам-
Вверх страницы

Вниз страницы
Verification: 4480873de4d6d843